ERAY SUİT

Eray Suit Kayseri'deki Eviniz...

1992 Yılında Henüz gelişmeye başlayan kayseri bölgesinde Eray İnşaat Yapı konsorsiyumu ile başlayan ve 2006 yılında KAAN Plan Proje İnşaat ile daha da büyüyen, Türkiye'ye paralel olarak Kayseri'ye farklılıklar getirerek günümüzün gereksinimi durumuna gelen rezidans geleneğini bu bölge de  yaşatmak ve büyütmek adına konaklama sektörüne hizmet vermekten gurur duyarız.

       Eray Suite, ev konforunu size farklı lokasyonlarda ve ölçeklerde sunmaktadır.İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun daireyi seçebilir, kısa ya da uzun dönem kiralama yapabilirsiniz.

       Kayseri’nin en nezih semti Talas’ta zevkle döşenmiş, eviniz kadar temiz ve tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanan 1+1 ve 2+1 stüdyo dairelerle kendi alanınıza sahip olmanın huzuru ve rahatlığını yaşayın.

       Eray Residence’dan hizmet alan yüzlerce ailemiz, Eray Suite hizmetini tavsiye ettiler. Misafirlerimize beklentilerinin üstünde hizmetler sağlamaya çalıştık.Zaman zaman aldığımız teşekkür telefonları bizi doğru yolda olduğumuza inandırdı bu bilinçle siz değerli misafirlerimize memnuniyeti için Eray Suite sunuyoruz...

kayseri web tasarım kayseri web tasarımı